
Geurbrander - Geofleur noir
Natuursteen, voor hars of etherische olie, handwerk uit India
Hoeveelheid | Korting | U bespaart |
---|---|---|
2 | 2% | Tot € 0,54 |
4 | 5% | Tot € 2,70 |
8 | 7% | Tot € 7,56 |
Een diffuser voor theelichtkaarsjes, gemaakt van zwarte natuursteen met een bloemenfries dat een zachte verspreiding van harsen mogelijk maakt, een eeuwenoud ingrediënt van wierook. Om de lucht geestelijk te zuiveren of in aromatherapie, dankzij hun ontspannende, evenwichtbrengende of kalmerende werking. Om cadeau te geven of gewoon om jezelf te verwennen.
Afmeting: Ø 7 x H. 8 CM
- Traditioneel Indisch handwerk
- 1 kaars inbegrepen
- Gebruik hars of etherische olie
Vul de schaal met water of zand tot 2/3. Steek de kaars aan en plaats je harsmengsel. Houd het water altijd aan om verbranding van het mengsel te voorkomen. De geur komt vrij na een paar minuten, wanneer het water of zand op temperatuur is.
U kunt uw eigen mengsels van harsen, aromatische stoffen of essentiële oliën maken om uw verlangen naar natuurlijke kamergeuren de vrije loop te laten.
Niet onbeheerd achterlaten en niet binnen het bereik van kinderen laten! Heet oppervlak. Ventileer de kamer na gebruik, niet direct inademen.
Natuursteen